Yaşam Koçluğu

İZİN VER OLSUN

Eylül 29, 2018

Merhaba oradan oraya savrulan kalp, 

Merhaba zengin olma hayaliyle  internet başında dolaşan araştırmacı gazeteci,

Merhaba zamanım yok demelerin kraliçesi,

Merhaba size de ne istediğine henüz tam karar verememiş gel-git insanları!

Yoğun ama yine nasıl geçtiğini anlamadığınız bir haftayı geride bıraktınız sanırım? Yapılacaklar listesi gelecek haftaya doğru uzanıyor ve siz yorgunsunuz, kendinize hiç vakit ayıramadınız, işler tam anlamıyla bitemedi, derken cumartesi öğlen oluyor bile! 

Yeni uyananlar da şöyle aramıza katılabilir. 

İtiraf etmem gerekirse geçmişlerin ‘yuvarlanıp gidiyoruz işte’ deyimi durumumuza daha uygun geliyor zira ayaklarımızın üzerinde sağlam adımlarla yürüyemiyoruz. Rüzgar bizi nereye savurursa, bugün biraz da şuradan, hadi şunun da burasından diyerek gelişigüzel hareket ediyoruz. Öylesine yaşamlarımız; bir bakıp çıkacaktım der gibi hayata! 

Çaresiz kurban çıkış yolunu göremez!

Kurban rolünden çıkmanın en önemli adımı KENDİNİ SEVME YOKSUNLUĞUNDAN VAZGEÇ-mek! (Fazla özgüven pozlarının ardında kişinin örtünme-saklama çabalarının olduğunu düşünecek olursak kendimizle bir türlü barışamadığımızdan tüm bunlar.)

Bugün hayatın size sunmaya çalıştığı muhteşem enerjiyi hissedenin ve lütfen tekrarlayın:

KENDİMİ  SEVİYORUM

KENDİMİ ONAYLIYORUM

HAYATIM TAM VE KUSURSUZ 

YAPABİLME GÜCÜNÜ KALBİMDE HİSSEDİYORUM VE KENDİME İNANIYORUM

KALBİM CENNETİN IŞILTISI GİBİ TEMİZ VE FERAH 

BEDENİM VERİMLİ TOPRAKLAR GİBİ BEREKETLİ 

ŞİMDİ VE BURADA HAREKETE GEÇMENİN TÜM KUDRETİNİ DAMARLARIMDAN AKAN KANDA GÖRÜYORUM

ŞİMDİ VE BURADA ŞANS, BEREKET, AŞK ve SAĞLIK PERİLERİ TÜM IŞILTISINI ÜZERİME YAĞDIRIYOR! 

İster gülünç gelsin, ister  polyannacılık olarak değerlendirin tüm bunları, ama sizi temin ederim ki, başarının, huzurun, güvenin sırrı istikrardan geçiyor.

Sevgiyle sarmalamaktan vazgeçmeyin kendinizi, ruhunuzu güzelliklerle sarmalayın ki, o enerji tüm hayatınızı çevrelesin. Başkalarının hayatına odaklanmayı bırakıp, kendi dünyanızın güzelliklerini keşfe çıkın, ne istediğinize gerçekten karar verin ve bu kararlar akşamdan sabaha değişmesin, emek vermekten kaçınmayın, şans dediğimiz şey biraz da başarı aslında, ve başarı azmin hediyesidir. Bugün başladığın işe ilk sen inanmazsan, kimsenin onu göklere yüceltmesini bekleyemezsin, sen özveriyle sarılmazsan hep tüketici kalırsın, unutma insanın tükettiği  hep kendi hayatı olur! 

SEV

EMEK VER

DUA ET

ŞÜKÜR İLE BAK

ONURLANDIR

GÜLÜMSE

PAYLAŞ

Başarabilmen için olanakları kendin yarat lütfen, sen iste hayat adım atmana yardım edecek. Eğer zincirlerini tek başına kıramıyorsan çık evden, yürü, konuş, meditasyonlara katıl, danış, öğren ve paylaş! 

Derin bir şükran ve Dua ile…

 

Bunları da beğenebilirsin ...

Henüz yorum yapılmadı :( Yorum yapmak ister misin ?

    Cevap bırakın