Yaşam Koçluğu

TETHEVA YÜKSEK TİTREŞİMLİ FREKANS VE KOZMİK ŞİFA TEDAVİSİ

Ekim 12, 2019

Tetheva ,Yüksek Titeşimli Frekans tedavisidir.

İnsan bedeninin Frekanslarla ve ultra manyetik dalgalarla tedavi edildiği Amerika’da ispatlanmış bir tezdir. Birçok hasta üzerinde uygulanan frekans tedavisinin her türlü fiziksel, ruhsal ve zihinsel hastalıkların tedavi sürecinde yardımcı ve iyileşmeyi, hızlandırıcı, tamamlayıcı tedavi olduğu gözlemlenmiştir. Amerika’da frekansların ve ultra manyetik dalgaların hastalıkların iyileşmesindeki olumlu etkilerinin üzerine art arda bilimsel makaleler yayınlanmaktadır.

Ayrıca Prof Dr. Richard Gerber bu gerçeklikle ilgili 2001 yılında “Vibrational Medicine”,”Titreşimsel İlaç, Şifa“ anlamında bir kitap yayımlamıştır. Bu kitabında aslen doktor olmasına rağmen yazar, uygulanan Newton kurallarına dayalı, ilaç sanayinin gelişimine yönelik ortadoks tıbbının hastalıkların iyileşmesinde yetersiz kaldığına şahit olmuş ve farklı tedavi alanlarını araştırmaya yönelmiştir.

Bunun sonucunda Reiki, Beijing ve Şamanik Şifa yöntemlerini incelemiş hastaları üzerinde yaptığı uygulamalarda, frekansların ve ultra manyetik dalgaların mevcut hastalıkların iyileşmesinde yardımcı ve tamamlayıcı faktör olduğunu defalarca gözlemlemiştir.
Tetheva, frekans şifasıdır. El değmeden hasta üzerinde yapılan 30 ile 45 dk. süren uygulamalarda hasta sırt üstü uzanır, hipnoz olmaz. Seans boyunca hastaya Tetheva Şifa frekansları, ultra manyetik şifa dalgaları aktive edilerek gönderilir. Dışarıdan herhangi bir cerrahi veya kimyasal müdahele olmadığı için kesinlikle herhangi bir yan etkisi yoktur.

İnsan hücreleri frekanslara duyarlıdır ve dahi evren radyo dalgalarından oluşmuştur. Beş duyumuzun bize izin verdiği kapasitede ve aralıkta algıladığımız madde aleminin aslında atom altı dalga boylarından ve titreşimlerden ibaret olduğunu Einstein ispatlamış, bilim dünyasında insanlığa yeni bir sayfa açmıştır. Bu sayede tıp alanında Rontgen, MR, EKG; Tomografi gibi insan bedeni ile ilgili çok detaylı bilgi almamızı sağlayan inceleme araçları geliştirilmiştir. Ayrıca ultra manyetik dalgalar şifa okyanusundan sadece birisi olan Lazer ile yine “El değmeden“ yapılan tedavi ve ameliyatların hızlı ve harika sonuçlar verdiği de bilinmektedir.

Tetheva, Einstein‘ın bilimsel buluşunun kanıtı olarak, insan bedenindeki hücrelerin frekanslarla ve ultra manyetik dalgalarla şifalandığı gerçeğini insanlığa hediye etmiştir. Hastalar üzerinde hiç bir yan etkisi olmayan uygulamalarda, Kanser, Ms, Alzheimer, Parkinson, Romatizmal Rahatsızlıklar, Psikolojik (depresyon, panik atak, anksiyete) ve Zihinsel rahatsızlıklar (Otizm, Down Sendromu) gibi birçok hastalığın tedavi sürecinde, tamamlayıcı ve iyileşmeyi hızlandırıcı etken olduğu saptanmıştır.

Tetheva Şifa Frekansları ile uygulanan yardımcı ve tamamlayıcı tedaviyi hastalarınıza çeşitli ameliyatlardan sonra hediye edebilir ve iyileşme süreçlerini hızlandırabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin ...

Henüz yorum yapılmadı :( Yorum yapmak ister misin ?

    Cevap bırakın