Hakkımda

Hoş geldin okur, hoş geldim ben de bir nisan günü bu hayata…

İstanbul’da, balkonundan çiçeği eksik olmayan bir anneyle, kızlarını üç fidanım diye seven babanın en ufak çocuğu olarak büyüdüm. Lojman hayatının tüm korunaklı olanakları arasında pek uzak kaldım şehre, meyve ağaçlarının dallarında dinlendim, bisikletimi sokağın başında unuttum, böğürtlen yerken susuzluğumu giderdim, salıncağımı gökyüzüne ulaştırmaya çalışırken hep geç kaldım eve…

Hayata geç kalmamam için tam zamanında başlattılar okula, lise bitene kadar mahalleyi şehir bilerek yaşadım. Üniversite için gittiğim Sakarya’nın dar sokaklarında başladı masal diyarından çıkışım, kafamı kaldırdığımda gördüğüm gri şehrin sebebi benim gerçekte istemediğim bir yerde olmamdan başka bir şey değildi, okuldan şehre inen otobüsün cam kenarında kurduğum bir hayalle başladı her şey. Sakarya’dan Oxford yollarına o otobüs yolculuğundan sonra ulaştım. Yepyeni bir kültür içerisinde yepyeni bir ben oldum. Okul yolunda yürürken bolca hayal kurmayı öğrendim, hayal kurdukça öğrenmeyi sevdim, öğrendikçe paylaşmayı sevdim.

İş hayatına, gökyüzünü kendime ofis edinerek başladım. Az gittim, uz gittim. Ülkeler, şehirler, insanlar tanıdım. Gökyüzünün görmek istediğim tüm maviliğini kariyer basamaklarına ekledim.

Sonra bir gün, kalbimi sonsuzluğa taşıyan bambaşka bir maviyle tanıştım, aşık oldum, evlendim.

Merhaba okur,

Ben Aysin. Otuzlu yaşların başında, hayalini kurduğum her ne varsa tam içerisindeyim, olmam gereken yerde olmak istediğim şekilde. Çevremde gördüğüm hapsolmuş hayatlar, mutsuz ruhlar, arayış içerisinde olan ve ne aradığını bilmeyen insanları gördükçe yazmak, paylaşmak istedim.

Ben bir mucizenin içerisinde yaşıyorum ve söylüyorum evet, bu gerçek! Öğrenmenin, yaşamın en güzel besini olduğunu biliyorum ve paylaşmanın yüce enerjisiyle çoğalıyorum.

Aldığım yaşam koçluğu eğitimi ile beraber NLP, kuantum terapi, yaşam çakrası, şans hipnozu alanlarında yanında olabilirim. Sen yeter ki kendine inan, bilgilerimi paylaşmakta cömert olacağım ben.

Kulağına bir şey fısıldamak istiyorum:

HAYAT SEÇİMLERDEN İBARETTİR

Buna inan,

Ruhunu serbest bırak ve kalbini dinle lütfen. Şu zamana kadar yaptığın ne varsa belki de tam tersini yapman gerekiyor.

‘’Nasıl duyumsadığımızın ya da ne bildiğimizin önemi yoktur; potansiyel yeteneklerimizin ya da becerilerimizin önemi yoktur. Önemli olan tek şey, onlara can veren eylemdir. Birçoğumuz bağlılık, cesaret, aşk gibi kavramları biliriz, ancak gerçekte bilmek, yapmak demektir. Yapmak, kavrayışı bilgeliğe taşır; eylem bilgiyi bilgeliğe dönüştürür. Oturup suya bakmakla karşı kıyıya geçemezsin.’’

Rabındranath Tagore

Mucizeler var bu hayatta ve bazı insanlar ona dokunur.

Şimdi, burada olmanın bir anlamı olmalı

Derin bir şükran ve dostlukla,